en

ua

Take The Bank – пограбування банків


Ласкаво просимо до ігрового автомата Take The Bank, розробленого BetSoft і випущеного 29 жовтня 2019 року! Вкрадь банкноти і тікай ​​якнайшвидше, перш ніж тебе наздожене поліція, в цій захоплюючій пригоді з великим потенціалом заробітку в казино Пін Ап!

Можливості Take The Bank

Виграйте до 225 разів більше своєї ставки на цьому ігровому автоматі з 5 барабанами і 75 лініями виплат, ви просуватиметеся у стриманому та загадковому всесвіті, поки жителі міста мирно сплять, ви збираєтеся вчинити злочин, про який мріяли б усі бандити. проведення. Лом, бомба, сейф, банкноти, зливки та діамант – головні символи грального автомату Take The Bank.

Ігровий автомат Take The Bank пропонує особливий режим прогресії, що грає понад 10 раундів. Вайлд, представлений злодієм, зможе замінити всі символи гри, крім поліцейських машин, це працює новаторським чином. Щоразу, коли на барабанах з’являється злодій, він перетворюється на дику бомбу. Ці бомби залишаються на місці, але не впливають на гру, поки лічильник основної бомби, яка присутня поза барабанами, не обнулено. Лічильник починається з 10, потім з кожним обертанням він зменшуватиметься. Коли він досягне нуля, всі дикі бомби на екрані вибухнуть, щоб принести чудові виплати. Потім, коли джокери набудуть чинності, всі бомби зникнуть, а лічильник знову буде на десять.

Бонусна програма

Поліцейська машина виконає свою бонусну функцію, знайдіть хоча б 3 із них, щоб активувати бонус Free Spins, ви отримаєте 15 безкоштовних обертань. Під час безкоштовних обертань лічильник бомб припиняється і режим присуджує гравцю 5, 7 або 10 символів Wild за обертання в будь-якому місці на барабанах. З кожним обертанням Wilds переміщатимуться місцями як Random Wilds.

Якщо ви не можете більше чекати, ви можете купити бонусну функцію зараз, натиснувши кнопку «Купити функцію». Контролюйте кількість джокерів, які ви побачите за спин, вартість бонусу безкоштовних обертань залежить від вашої ставки, сума також залежатиме від кількості джокерів, вибраних для запуску бонусу, натисніть кнопку «Купити функцію», щоб отримати більше інформації.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Пін Ап завантажити
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: