en

ua

Book of Dead – загадкова подорож


Book of Dead — класичний ігровий автомат із 5 барабанами та 10 лініями виплат у популярному казино Пін-Ап.

Графіка красива та опрацьована до найдрібніших деталей, аж до кнопок ставки та депозиту. Східна музика занурює вас у серце загадкової піраміди, загубленої в Єгипті, слідами авантюриста Річа Уайльда.

Річ Уайльд шукає Книгу мертвих, знамениту книгу мертвих із золотим жуком. Поки вона шукає, ви виявите загублений світ давніх прикрас, саркофагів та статуй давніх богів.

Як грати в Book of Dead

Управління ігровим автоматом Book of Dead дуже швидке.

На ігровому екрані ви знайдете 5 барабанів та 3 ряди класичного слота. Гравець може вибрати до 10 ліній виплат.

Як і в будь-якому ігровому автоматі, ви повинні встановлювати зв’язок між символами, щоб виграти гроші. Book of Dead – це слот з високою волатильністю: щоб збільшити свій виграш, вам перш за все доведеться шукати безкоштовні обертання.

Щоб грати, гравці повинні спочатку вибрати свою ставку. Мінімальна ставка становить лише 10 євроцентів для звичайних гравців. Він може сягати 100 євро за ігровий хід, вибір проводиться зліва внизу за допомогою кнопки «Монета».

Перед кожною ставкою можна варіювати суму ставки.

Ігровий автомат Book of Dead також пропонує функцію Autoplay, що дозволяє запускати слот в автоматичному режимі.

Ця опція дозволяє гравцям встановлювати суму ставки, кількість ліній та грошовий ліміт для ставки. Потім, натиснувши Autoplay, слот автоматично відтворюється відповідно до цих інструкцій.

Ви можете протестувати функцію автовідтворення на мертвій книзі демоверсії на нашій сторінці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Пін Ап завантажити
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: