en

ua

Fruit Cocktail


Слот Fruit Cocktail – це те, що допоможе вам розслабитися у будь-якій азартній грі після важкого дня у казино Пін Ап. Нехитрий сюжет і досить простий інтерфейс допоможе влитися в гру навіть новенькому гравцю!

Призи слота Fruit Cocktail

Найбільш захоплюючий фруктовий приз слота Fruit Cocktail – диня, яка може принести вам до 20 000 монет. А найвищим символом є 7. Він може принести вам навіть 100 000 монет. Символ 2x може замінити всі інші символи. Більше того, це може зробити ваш виграш у 2 рази більшим. Бонусний символ може надати вам додаткові безкоштовні обертання або миттєвий виграш. Коли на барабанах випадають 3 бонусні символи, ви можете виграти 1000 монет і 7 безкоштовних обертань. З 4 бонусними символами ви можете заробити 5000 монет та 10 безкоштовних обертань. У випадку, якщо ви отримаєте 5 символів, вам буде додано 20 000 монет і 15 безкоштовних обертань. Безкоштовні обертання можуть бути перезапущені під час початкового бонусу.

Функції Fruit Cocktail

Як і в багатьох інших слотах, у грі Fruit Cocktail є функція азартних ігор. Щоб збільшити свій виграш у 2 рази, просто передбачте колір гральної карти, чи то червоний, чи чорний. Щоб ваш виграш був у 4 рази більшим, передбачте масть карти, чи то бубнова, червова, пікова чи трефова.

Грати у Fruit Cocktail+ може кожен, тому що є широкий діапазон ставок від 1 до 1000 монет за спин. Чим вища ставка, тим вищий виграш.

Ви можете знайти правила та таблицю виплат, натиснувши на піктограму питання у верхньому лівому куті екрана. Якщо ви бажаєте вимкнути звук, просто натисніть на значок звуку в тому ж куті.
Великий виграш чекає на вас за рогом. Повертайте барабани та отримуйте масу задоволення від гри Fruit Cocktail.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Пін Ап завантажити
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: