en

ua

Grand Fruits – фруктовий азарт


Онлайн-слот Grand Fruits має 5 барабанів та 40 виплат, які оплачуються зліва направо. Максимальний виграш в основній грі в 1000 разів перевищує початкове постачання. Він має класичну тему, яка для деяких користувачів може бути простою, оскільки символи, а також загальний вигляд слота не є тривимірними. Ви можете грати в казино Пін Ап!

Онлайн-слот Grand Fruits rtp поки невідомий, але передбачається, що він може бути близьким до 95,00%. Він також має середній рівень волатильності. Цей ігровий автомат пропонує різні бонуси, такі як безкоштовні ігри, джокери, а також скатери, які пропонують вам безліч грошей.

Сюжет слота

Як випливає з назви, символи в онлайн-слоті Grand Fruits переважно користуються фруктами. Вони поділені на дві групи: низькооплачувані і високооплачувані символи. Найбільш низькооплачувані символи включають вишні, лимони, апельсини, виноград та сливи. З іншого боку, кавун, підкова, дзвіночок і 7 — найвищі символи.

До присвоєння символів відносяться дикий та скаттер, де їх використання відповідає короні та зірці. Збіг п’яти символів розкиду на барабанах з поворотом до виграшу в 250 разів більший за передбачувану ставку.

В онлайн-слоті Grand Fruits мінімальна та максимальна ставки становлять велику частку, мінімальна ставка становить 0,40, а максимальна – 80 євро. Максимальний виграш на барабанах цього ігрового автомата в 1000 разів перевищує початкове постачання, що робить його більш захоплюючим. Ця гра пропонує небачений джекпот.

Функції Grand Fruits

Цей ігровий автомат пропонує різні спеціальні функції, такі як джокер та скаттер, які можна зустріти на більшості ігрових автоматів. Дикий символ зустрічається на всіх барабанах, і якщо він випадає, він замінює всі інші символи. Однак він не замінює символи розкиду.

Розкид символ зірка. Якщо вам пощастить отримати більше трьох паралельних, виграєте 7 безкоштовних обертань і в 250 разів розширіть своє початкове постачання. Коли почнеться 7 безкоштовних обертань, гра вибере стандартний випадковий символ, доступний джокером. Додатковий дикий замінить решту символів, утворюючи з однією дією в активних рядах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Пін Ап завантажити
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: